Začínám, musím psát

Dnes mě napadlo rozšířit své internetové aktivity o trochu vlastního blogování. Sice mám svůj blog na http://mika.blog.idnes.cz, nicméně tam bych se rád snažil psát více v novinářské formě. Tento blog chci pojmout volněji, abych se mohl vypsat a poznamenat si tím i své momentální poznatky a myšlenky, aniž bych je musel sepisovat do nějaké úhledné podoby s vysokým zaměřením na stylizaci.

Můj server http://branyvnimani.cz bych zas nerad “zasíral” nějakými mými bludy a nechal ho spíše pro katalogizaci informací a článků. Navíc se mi moc nelíbí vzhled oněch stránek, který jsem dosud po několika letech nenašel čas dát do kupy a dodělat ať již v jakékoliv podobě. Proto jsem velmi rád nyní sáhnul po již existujícím odladěném redakčním systému, kde se budu moci soustředit na obsah nikoliv formu.

Asi tu budu dávat věci i z volnější humorné jamky, ale převážně asi očekávejte různé šílenosti a pološílenosti a pološílenou vážnost. Danou mým znepokojením kombinovanou se zvědavostí proniknout do evidentního světového spiknutí tohoto světa i do principů vesmíru a reality, které mě od dětství velmi fascinují.

Nevím, k čemu to bude. Jestli vůbec k něčemu. Uvidíme :-)

Leave a Reply