Souvisí NATO operace Gladio s krizí na Ukrajině?

Už nějakou dobu po očku sleduju, jak masmédia panikaří (spolu s částí blogosféry) z Ruska a údajné hrozby, kterou by měl představovat Putin.

Než se nechá někdo unést strachem z Ruska v touze s tím “něco dělat”, bude lepší se asi spíš zklidnit, a max dát našim ČR představitelům a masmédiím najevo, že není důvod věřit tomu obrázku, který masmédia malují.

Jako bychom žili v nějaké prapodivné totalitě, kde je už tolik infromací, že už málokoho zajímá, co je vlastně pravda. Stačí si vybrat svou pravdu.

Ač pravda může být filozoficky zajímavé téma nekonečného relativismu a různých pohledů na svět a realitu, tak střízlivě můžeme hovořit o určitých faktech

Pokud se teda fakta nepřizpůsobují mojí víře, tak že se sama zhmotňují - články v novinách, lidmi, důkazy a zdroji na internetu.

Pak by byla realita opravdu přizpůsobivá vlastní víře.

Na druhou stranu bych neřekl, že já osobně přímo až tolik ovlivňuju  okolní svět, a nějaká společná konzistentní realita do nějaké míry zřejmě existuje. Ač paralelní vesmíry mohou opravdu umožňovat mnoha variací.

GLADIO

O co mi jde tímhle “blábolem”?

No úvaha, že za událostmi v Ukrajině (tamějším násilí poslední doby) stojí operace NATO zvaná Gladio.

Kdyby masmédia fungovala logicky, čekal bych že bude operace Gladio analyzována ve zprávách a jinde od A do Z.

Gladio je sice svého času tajná operace NATO. Tajný plán tajných armádních jednotek NATO na území členských zemí NATO v Evropě.

Nicméně celá věc už byla nakonec zveřejněna jak na politické rovině tak i v médicích a v celé řadě televizních dokumentů a investigativních vyšetřování zejména v letech 1990-1992, kdy byla existence tohoto projektu odhalena právě kvůli údajném provinění na útocích v itálské Bologni, kdy v teroristickém útoku na metro zemřelo 80 lidí.

Zřejmě tak otřesná událost vedla k rozruchu mezi lidmi v italské vládě, kteří o tomto NATO projektu něco věděli. A tak ho spolu s italským prezidentem odhalili  novinářům a tak i veřejnosti. To byl rok 1990.

Italský prezident vám to dosvědčí. Bylo to všude v novinách. Měl se tím zabývat Evropský parlament ve své rezoluci zakazující operace typu Gladio.

Přesto kdokoliv to zmíní na internetu typicky čelil jen posměchu a já osobně, když jsem to byť jen zmínil, se setkal s pochyby, že takový projekt vůbec existoval. Respektive z posměchu bylo vůbec těžké vydekódovat reakci jako takovou. Jakoby bylo serioznější strašit Ruskem a volat po tvrdé odpovědi na Rusko, jakoby snad obecně tvrdé akce něco řešily?

Prostě je to jako žít v blázinci, kde normální je šílené, a šílené je normální.

Člověk to může napsat polopaticky.

Gladio existovalo.

Nebylo žádné vyšetřování.

Takže dost může být stále v provozu i na Ukrajině.

Ostatně projekt Gladio má být o tajné armádě skryté pro případy potenciální sovětské invaze, což měl být původní účel vzniku nedlouho po konci 2. světové války.

Mezi členy těchto paravojenských jednotek měla být řada bývalých nacistických vojáků stejně jako později narekrutovaných neonacistů.

Celá věc by teda dávala smysl v kontextu neonacistické krize na Ukrajině.

Kdo hledá, najde

Nemám chuť o tomhle psát přiliš dlouhý článek, protože celá ta aféra s Ukrajinou nakonec utichne a uklidní se jako všechny ostatní snahy některých lidí destabilizovat svět.

Propaganda České televize s jiných “nezávislých” médií nakonec bude nucena zabývat se plným spektrem informací.

Koho to zajímá, můžete zkouknout odkazy referencí ke Gladio i potenciálních možných souvislostí s dnešní Ukrajinou (no důkazy přímé jsem neviděl, ale snad se to nedá zas ignorovat, že by to souviset mohlo?):

http://www.globalresearch.ca/operation-gladio-cia-network-of-stay-behind-secret-armies/9556

https://www.youtube.com/watch?v=k83L3I6Z35w

televizní dokument o Gladio

https://www.youtube.com/watch?v=yXavNe81XdQ

dokument BBC o Gladio

http://www.voltairenet.org/article182860.html

http://www.theguardian.com/world/2000/jun/24/terrorism

http://content.time.com/time/magazine/article/0,9171,971772,00.html

http://www.globalresearch.ca/ukraine-secretive-neo-nazi-military-organization-involved-in-euromaidan-snyper-shootings/5371611

http://www.globalresearch.ca/operation-gladio-cia-network-of-stay-behind-secret-armies/9556

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2003-disponuje-nato-tajnou-armadou-gladio-.aspx

JAKO JE TO NUDA FURT DOKOLA TYHLE S*AČKY O PSYCHOPATECH, KTEŘÍ SKRYTĚ TAHÁJÍ NITKY ZA TŘEBA I DOBROMYSLNÉ POLITIKY.

FURT DOKOLA.

Defakto když se trochu zabáváte pozadím těch různých krizí a násilí, vše jakoby ukazuje, že je to uměle vyvoláváno tajnými službami, aby se vytvářely události pro televizní zpravodajství, a tím i podporu pro různé vojenské či jiné intervence po světě.

Stačí se v tom trochu hrabat, a v podstatě celý terorismus se rozpadá jako domeček z karet. Málokdo je asi sám o sobě takový magor, aby zabíjel lidi/civilisty pro upozornění na nějaký politický problém.

Takže se toho musí chytnout tajné služby a terorismus vytvořit, aby bylo ve zprávách o čem mluvit.

Přitom kolik je pozitivních zpráv o světě, které se tam vůbec nedostanou.

Leave a Reply